Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Oomph! - 16.02.2019 19:00

Oomph! - 16.02.2019 19:00
Цена:
1149 - 2099 грн.
Купить билет
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
16 февраля 2019, суббота
19:00

Легенда німецького індастріалу «Oomph!» знову в Києві!

У 2019 німецький гурт «Oomph!» відзначатиме 30-річний ювілей. Це рідкісний випадок серед популярних музикантів, що грають на сцені десятки років, коли жоден учасник з первинного складу не покинув свого місця в команді. Після випуску попереднього альбому в 2015, група взяла невелику творчу відпустку, щоб тріумфально повернутися з новим альбомом і графіком виступів. 16 лютого «Oomph!» виступлять в Жовтневому палаці!

Три причини йти на концерт Oomph! в Києві

30 років на сцені: згадайте часи, коли плакати з трійцею з Oomph! висіли на стінах кожного другого школяра, а численні фанати, прагнучи бути схожими на кумирів, підводили очі чорним олівцем і носили темний одяг. Але весь цей час група не стояла на місці та записувала нові пісні, не соромлячись експериментувати.

Симфонічний оркестр: неодноразово доведено, що міць живого оркестру дозволяє музиці розкритися, а слухачеві знайти в улюблених піснях ті нюанси і відтінки, яких він не чув раніше. Індастріал-метал в обрамленні класичних аранжувань — це потужний аргумент на користь походу на концерт 16 лютого.

Новий альбом: поки що група не поспішає ділитися новинами стосовно майбутнього релізу, в таємниці тримається навіть назва альбому, вказаний тільки рік виходу — 2019. Це означає, що крім старих улюблених пісень Oomph! зіграють свіжий матеріал і Україна стане однією з перших країн, де група зіграє нові пісні. Що змінилося за час чотирирічної творчої перерви? Прийдіть і дізнаєтеся самі!

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев