Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Лара Фабіан - 19.10.2019 19:00

Лара Фабіан - 19.10.2019 19:00
Цена:
1450 - 5950 грн.
Купить билет
вул. Червоноармійська, 103
19 октября 2019, суббота
19:00
вул. Червоноармійська, 103
Купить билет
20 октября 2019, воскресенье
19:00

Артистка, чиє ім’я давно асоціюється з ніжністю, жіночністю, щирістю і справжнім професіоналізмом, заснованим на невтомній роботі над собою, уже не раз була в Україні і завжди збирала повні зали шанувальників, які разом із нею співали найромантичніші хіти всіх часів і народів: Je T’aime, Adagio, Je Suis Malade…

Сама ж Лара, яка виступає на великій сцені з 14 років і встигла об’їхати з гастролями ледь не весь світ, під час зйомок у музичній картині Алана Бадоєва «Мадемуазель Живаго», зізнавалася, що полюбила українців за гостинність і справжність. Завдяки «Мадемуазель Живаго», до речі, у Фабіан з’явилися нові цікаві композиції Ігоря Крутого: Lou, Desperate Housewife, Ever-Ever Land та, звісно ж, присвята всім матерям — «Мама моя».

У розмаїтому репертуарі Фабіан, доньки італійки та бельгійця, пісні французькою, італійською, англійською та іспанською мовами, і навіть знаковий хіт Алли Пугачової «Любовь, похожая на сон». Неймовірний коктейль із найкращих композицій та несподіваних прем’єр співачка обіцяє киянам та гостям міста, які відвідають її концерти у грудні.

Унікальний голос Лари — ліричне сопрано з діапазоном 4 октави — навіть найсуворіші критики називають ангельським, проте артистка не з тих, хто почиває на лаврах: майже на всіх її концертах присутній педагог з вокалу, з яким Фабіан досі консультується, бо вважає, що вчитися потрібно все життя.

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев