Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

MÉLOVIN / Octopus - 20.10.2019 20:00

MÉLOVIN / Octopus - 20.10.2019 20:00
Цена:
500 грн.
Купить билет
Киев, ул. Артема 37-41
20 октября 2019, воскресенье
20:00

MÉLOVIN анонсував випуск довгоочікуваного альбому Octopus

Представник України на «Євробаченні» потроїть масштабне шоу в честь виходу нової платівки

20 жовтня в столичному клубі Atlas відбудеться презентація другого альбому артиста MÉLOVIN. Фіналіст «Євробачення-2018» представить слухачеві 8 історій, які порівнює з 8-ю щупальцями восьминога — саме в його честь і буде названа нова платівка (Octopus). За словами артиста, кожна пісня буде показувати абсолютно різні емоції, стани і почуття людей.

Робота над альбомом Octopus тривала цілий рік.

«Ми з командою працювали довго, постійно змінюючи трек-лист, щоб альбом був максимально наповнений змістом і представляв для кожного слухача велику цінність, — каже MÉLOVIN. — І щоб ніхто ні разу не засумнівався в його чесності. Вихід альбому Octopus — це старт нової ери для артиста MÉLOVIN, великий крок у щось нове і незвідане.

На самій презентації артист планує влаштувати унікальне високотехнологічне шоу, над реалізацією якого вже працює більше 50-ти чоловік.

«Я сподіваюся, кожен глядач буде максимально занурений в те, що відбувається на сцені і за її межами, — зізнається MÉLOVIN. — Особисто мені і всій команді вже не терпиться загасити світло і відкрити для вас завісу «

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев