Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Fairmont Classic - Bach & Vivaldi - 10.11.2019 19:00

Fairmont Classic - Bach & Vivaldi - 10.11.2019 19:00
Цена:
500 - 1000 грн.
Купить билет
Fairmont Grand Hotel Kyiv
вул. Набережно-Хрещатицька, 1
10 ноября 2019, воскресенье
19:00

10 листопада запрошуємо вас слухати знамениті твори Баха і Вівальді в одному з найкрасивіших концертних залів міста — Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Йоганн Себастьян Бах — німецький композитор і музикант епохи Бароко, найбільша фігура світової культури. Творчість музиканта-універсала, який жив у XVIII столітті, жанрово всеохопна: Бах поєднав і узагальнив традиції протестантського хоралу з традиціями музичних шкіл Австрії, Італії та Франції. Створюючи безсмертні шедеври, кожен такт своїх композицій він перетворював в маленькі твори, об’єднуючи їх в скоєні за формою безцінні творіння виняткової краси й виразності.

Священник, видатний скрипаль-віртуоз, педагог і композитор, Антоніо Вівальді за своє життя написав понад 700 творів, включаючи опери, хорові твори та понад 500 концертів для різних інструментів і оркестру. Творчість Вівальді вивчав великий Бах. Він переклав ряд його інструментальних концертів для органу з невимовною майстерністю. У житті Вівальді було все, як і в його химерної епохи. І все ж в його житті й творчості є дещо незмінне — він завжди залишався самим собою, а його музику не сплутаєш з музикою інших композиторів.

У програмі концерту:

 • Йоганн Себастьян Бах
  • Концерт для двох скрипок, струнного оркестру і бассо контінуо ре-мінор, BVW — 1043 (1. Vivace, 2. Largo, ma non tanto, 3. Allegro). Солісти: Ольга Шелешкова (скрипка), Ігор Завгородній (Скрипка)
  • Арія з оркестрової сюїти № 3, Ре-мажор
  • Оркестрова Сюїта № 2, сі-мінор
 • Антоніо Вівальді
  • Концерт для двох віолончелей з оркестром соль-мінор, RV — 531. Солісти: Сергій Казаков (віолончель), Ірина Козлова (віолончель)
  • Концерт для скрипки та двох віолончелей До-мажор, RV 561. Солісти: Ольга Шелешкова (скрипка), Сергій Казаков (віолончель), Ірина Козлова (віолончель)
  • Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо Соль-мажор, RV 146
  • Концерт «Літо» з циклу «Пори року». Соліст — Ігор Завгородній (скрипка)

Шедеври світової класики в цей вечір для вас виконає Kyiv Mozart Orchestra — незалежний проект, що зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали як солісти, грали в складі камерних ансамблів, брали участь у міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили у новому проекті — Kyiv Mozart Orchestra.

Трохи про локацію. Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Вечір класичної музики відбудеться 10 листопада в Fairmont Grand Hotel, за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1. Початок о 19:00.

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев