Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Жирна свиня - 26.01.2019 12:00

Жирна свиня - 26.01.2019 12:00
Цена:
90 грн.
Купить билет

Чи легко любити? Любити людину, яка подобається багатьом, — так. А якщо об’єкт любові не вписується в загальноприйняті рамки стандартів краси? Якщо треба щоразу захищатися від глузувань навколишніх або ховатися від їхніх співчутливих поглядів? Це вже складніше.

Коли Том познайомився з Еллен, він навіть і не підозрював, як йому буде важко надалі. Несподівано на противагу його почуттів до коханої було серйозно, категорично поставлено думку людей, яких він не любив і, загалом, — то, не дуже поважав. Але найкраще про п’єсу говорить сам автор: " У " Жирній свині " я бачу себе.

Ця історія про людську слабкість при неймовірних труднощах, з якими багато хто з нас стикається, коли намагається прожити, захистити, зберегти те, у що вони вірять. І в цьому весь я, — благі наміри і напрочуд жалюгідні потуги зберегти обличчя, коли доходить до справи. Героїзм — річ важка». Чи витримає Том випробування, яке принесла йому любов до неординарної, «нестандартної» жінки, чи «піддасться на просте бажання подобатися і вписуватися в хоровод життя»? Про це глядач дізнається тільки в останні хвилини вистави.

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев