Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Таке єврейське щастя - 16.10.2019 19:00

Таке єврейське щастя - 16.10.2019 19:00
Цена:
40 - 350 грн.
Купить билет
16 октября 2019, среда
19:00
Купить билет
14 ноября 2019, четверг
19:00
Купить билет
21 декабря 2019, суббота
19:00

Вистава йде російською мовою.

Відомий мюзикл І. Поклада «Таке єврейське щастя» — це незабутня історія про сміх та сльози, вірність і зраду, лицемірство та відвагу. І все це — з неповторним колоритом славнозвісних одеських двориків, сповнених гумору, анекдотичних курйозів та кумедних історій, що повсякчас трапляються з веселими і дотепними місцевими жителями…

Колись на постійне місце проживання за кордон вдавалося виїхати хіба що… євреям. Знаходилися спритники, якi це використовували. Один з таких одружився з єврейкою i виїхав до Ізраїлю. Та недовго тривала сiмейна iдилiя. Зрадник залишив дружину i втiк з iншою за океан. І хоч болiсно залишати Батькiвщину, своїх рiдних i друзiв, допомогти онуцi та повернути не надто порядного зятя додому збирається баба Маня — улюблениця великого i дружнього одеського двору.

Яскравий, динамічний та життєвий мюзикл уже понад 20 років має незмінний успіх у публіки, а виконавиця ролі баби Мані — народна артистка України Тамара Тимошко-Горюшко — неодноразово була визнана «кращою виконавицею головної жіночої ролі» на різноманітних мистецьких конкурсах і фестивалях.

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев