Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Г.Ф.Гендель "Ацис і Галатея": барокова опера - 13.10.2019 19:00

Г.Ф.Гендель Ацис і Галатея: барокова опера - 13.10.2019 19:00
Цена:
50 - 300 грн.
Купить билет
13 октября 2019, воскресенье
19:00

Це історія про кохання, яке приречене розтікатися рікою. Це історія про пристрасть, яка руйнує душу та тіло. Це античний сюжет, який загорнули в барокову музику і поставили на сучасній українській сцені.

Опера «Ацис і Галатея» стане першою в Україні професійною постановкою опери Г. Ф. Генделя. Що це означає? Що такого у нас досі ніхто і ніколи не показував.

Режисерка Тамара Трунова обрала несподіване прочитання, щоб продемонструвати всі можливості сучасного театру. Німецький диригент Йорг Халубек долучив свій досвід історично-поінформованого виконавства, аби передати вам музику так, як вона звучала 300 років тому, і щоб ви могли зрозуміти її та прожити кожну хвилину. А костюми підготували дизайнери Finch — нічого традиційного!

Навіщо йти на оперу?

  • Щоб почути унікальний твір Генделя так, як він звучав у часи Бароко — вокал та музика відтворять естетику звуку XVIІI століття
  • Щоб побачити сучасний театр в дії та останні тренди світу — опера, яка зрозуміла глядачам та дає особливі переживання і досвід
  • Щоб познайомитися з українськими виконавцями — це нова історія опери, яка може говорити сучасною мовою

Опера може бути іншою — без стін, стереотипів та снобізму!

  • Диригент: Йорг Халубек
  • Режисерка: Тамара Трунова
  • Ацис: Сергій Колесник (12 жовтня), Леонардо Кортелацці (13 жовтня)
  • Галатея: Інна Гусєва / Катерина Левицька
  • Деймон: Анна Твердова / Дар’я Новіцька
  • Поліфем: Ігор Воронка / Євген Рахманін
  • Хор та оркестр Open Opera Ukraine

Проект за підтримки Українського Культурного Фонду, програми Culture Bridges та за сприяння Посольства Італії в Україні, Італійського інституту культури в Україні в рамках Italia Festival Baroco. Постановка «Ациса та Галатеї» здійснюється у співпраці з ГО «Академія давньої музики Леополіс» (м. Львів).

Open Opera Ukraine — незалежна платформа, діяльність якої спрямована на формування нових підходів в сприйнятті широкою аудиторією оперного мистецтва та академічної музики. Серед проектів, реалізованих Open Opera Ukraine, — постановка опери «Дідона та Еней» Генрі Перселла (10 показів у шести містах України), ініціювання проекту дослідження та презентації українських партесних концертів «Musica sacra Ukraina: партесний вимір». Open Opera Ukraine здійснює освітню та концертну діяльність у співпраці з такими знаними в Україні та за кордоном музикантами, як Емма Кіркбі, Ілля Король, Ольга Пасічник, Юрій Міненко та ін., підтримує бароковий аматорський хор Б.А.Х.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев