Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Основной телефон

(050) 575-10-02
(050) 575-10-02
Набережне шосе, 4
(093) 151-22-80
Набережне шосе, 4
(095) 215-51-29
Набережне шосе, 4

Сайт

http://olddance.org

Адрес

Набережне шосе, 4
Адрес
Набережне шосе, 4
О нас

La Rêverie (ля Ревері́) французькою – мрійливість, мрійництво. Це особливий стан душі, коли фантазії починають переплітатися з реальністю. Танець - один із способів приборкати фантазії, зробити їх відчутними на дотик і поділитися ними з іншими. Як кажуть, танцювати - це мріяти ногами, отже, прихильники старовинного танцю мріють разом за допомогою музики, руху і уявлень про інші часи.

Наша Студія займається соціальними історичними танцями, які виконувались не на сцені, а заради задоволення і спілкування на світських балах, народних святах і зібраннях. La Rêverie щорічно проводить більше десяти великих танцювальних заходів різної тематики. Це історичні, літературні, казкові і святкові бали, вечори бального танцю, народні вечірки, - на будь-який смак.

В Студії розбираються бальні і народні історичні європейські танці кінця XVIII – поч. ХХ сторіч. Це контрданси, кадрилі, вальси, польки, мазурки та інші, менш відомі, але дуже цікаві танці.

Мета нашої Студії — не лише навчити рухам і схемам танців, але і надати розуміння, відчуття епохи. Окрім танцювальних занять в Студії проводяться вечори культури ХІХ сторіччя, на яких розбираються питання історії, культури, літератури, етикету і побуту. Підготовка до історичних балів передбачає якомога ширший розгляд усіх дотичних до тематики заходу питань, для того, щоб учасники проекту могли пережити бал наповненим і змістовним наскільки це можливо. Відчуття атмосфери відновлюваної епохи — головна мета наших історичних проектів.

Для того, щоб почати відвідувати регулярні заняття Студії, необхідно просто захотіти, і, попередньо зв'язавшись з викладачами Студії, вчасно опинитися в потрібному місці.

Перше заняття - безкоштовне!

З якихось таємничих причин в наші дні до танців більше цікавості проявляють дами. Проте соціальні танці є танцями насамперед парними. Тому нові дами, які бажають постійно займатись в Студії, мають привести з собою кавалера.

Як на заняттях, так і на балах працює принцип «всі танцюють з усіма», тобто кавалери намагаються запрошувати всіх присутніх дам, нікого не обділяючи своєю увагою. Основний вік реверійців — 20-35 років.

Багато хто знайшов тут собі друзів, з якими разом відзначає свята, подорожує країною і т.ін., деякі знайшли кохання. Для того, щоб повноцінно долучитися до студійного життя, достатньо почати займатися старовинними танцями, полюбити їх і знайти себе в їх світі, привнести в Студію частину себе, щоб то не було, — творчість, мрії, енергія чи просто розуміння і приязність.

Мандруємо в часі. Недорого!

Рейтинг
 • Общая оценка:
  0
 • Цена / Качество:
  0
 • Сервис:
  0
Рекламный баннер 1
Свойства
 • Услуги для (возраст и пол)
  Мужчины, Женщины
 • Период работы
  Январь, Февраль, Март, Апрель, Май, Июнь, Июль, Август, Сентябрь, Октябрь, Ноябрь, Декабрь
 • Дополнительно к занятиям
  Раздевалка
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Общая оценка
Цена / Качество
Сервис
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев

Отзывы

Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Общая оценка
Цена / Качество
Сервис
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев

La Rêverie в соцсетях