Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Основной телефон

(066) 748-85-79
(066) 748-85-79
ул. Приречная, 5

Сайт

https://www.facebook.com/kudriastudio

Адрес

ул. Приречная, 5
Адрес
ул. Приречная, 5
О нас

Ми є школою образотворчого мистецтва для дітей, підлітків та дорослих.

Без перебільшення, наш скарб - наш викладач, київський художник-монументаліст Олександр Кудрявченко, член Спілки художників України, автор понад 100 монументальних проектів в Україні та за кордоном, Преміант Осіннього Салону в Парижі з роботою «Червоне» (Премія в галузі живопису “Amis du Salon D’automne” на виставці PARIS SALON D’AUTOMNE 2002, Париж, Франція), учасник виставок та арт-резиденцій по усьому світу. А ще він кладязь мега-досвіу та мега-позитиву! Стиль викладання Олександра - динамічний, інтенсивний. З першого заняття Ви зрозумієте значення виразу "мозковий штурм", зрозумієте куди рухатись професійно, отримаєте поштовх для переосмислення та інтенсивного навчання. Наші учні відмічають сильне професійне зростання навіть після одного-двох занять!

Олександр Кудрявченко, засновник та викладач школи про концепцію школи : "Мені дуже подобається викладати. Можливо іноді я є провідником до потаємного незнаного світу людини, допомагаю їй розкритися, втілити мрію. Зараз моїми основними учнями є діти – и я дуже люблю працювати для них. Я сам батько трьох дітей, тому дуже добре розумію – з ким працюю, а також розумію їх батьків, чого вони хочуть. Навчити реалістично зображати предмети нескладно, це справа максимум 6-ти місяців роботи. Але я за те, щоб не відбирати у дитини її «творче дитинство» - це саме той період, який має прожити кожен художник та зберегти це «творче дитинство» на все життя. Тому я вигадав багато творчих завдань, де потрібно проявити не просто технічні здібності, а фантазію, структурне мислення, філософське бачення, ідейну насиченість.

Крім того я можу поділитися секретами реалістичного малювання з усіма, хто цього потребує. Натурні замальовки, гіпсові академічні постановки. Я пройшов усю реалістичну школу малювання від “А” до “Я” і маю свою систему навчання, яка дозволяє художнику досягти найкращих результатів за найкоротший проміжок часу.”

Рейтинг
 • Общая оценка:
  0
 • Цена / Качество:
  0
 • Сервис:
  0
Рекламный баннер 1
Свойства
 • Для кого
  Для детей, Для подростков, Для взрослых
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Общая оценка
Цена / Качество
Сервис
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев

Отзывы

Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Общая оценка
Цена / Качество
Сервис
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев

Художня школа Олександра Кудрявченко в соцсетях