Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Основной телефон

(067) 676-78-50
(067) 676-78-50
ул. Евгения Сверстюка, 19

Адрес

ул. Евгения Сверстюка, 19
Адрес
ул. Евгения Сверстюка, 19
О нас

Враховуючи необхідність впровадження неформальної, в тому числі і громадянської, освіти дорослих 8 червня 2018 року був укладеный Меморандум про співпрацю між ТНУ ім. В. І. Вернадського, ГО «Кримська діаспора» та DVV International в Україні

Мета Меморандуму – співпраця і консолідація зусиль Сторін, спрямованих на поліпшення загальної ситуації з освітою дорослих, ресурсом, яким спроможне керуватись населення України для підвищення рівня добробуту власного життя і життя в цілому. Важливим аспектом, передбаченим у Меморандумі, стало створення Центру освіти дорослих на базі ТНУ ім. В.І. Вернадського для забезпечення неформальної освіти. Центр вже розпочав свою роботу, і в найближчий час відкриється набір на перші три безкоштовні курси: - курс «Моя кар'єра» для студентів; - курс «Комп'ютерна грамотність» для людей віком 55+; - курс «Сучасні методи освіти дорослих» для викладачів.

Відкриття Центру освіти дорослих та проведення безкоштовних курсів проводиться в рамках проекту «Центр освіти дорослих на базі переміщеного вищого навчального закладу« Таврійський Національний Університет імені В.І. Вернадського »в м.Києві», який реалізується ГО «Кримська діаспора» та ТНУ імені В.І. Вернадського за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Нагадаємо, що мета простору переселенців «IDP_HUB» це доступ до професійного перепрофілювання, отримання додаткової освіти в актуальних напрямках ринку праці та всебічному розвитку переселенців в Києві і киян.

Виходячи з вищевказаного, та того що «IDP_HUB» та «Центр освіти дорослих» мають схожу мету та цілі – було прийнято рішення реорганізувати «IDP_HUB» в «Центр освіти дорослих», який буде розташований на базі ТНУ ім. В. І. Вернадського.

Контакти «Центру освіти дорослих»: м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33, аудиторія 304 (301 - адміністрація) тел. 044-529-57-67 - час роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00 контактна особа: Маргарита Блощинська

Рейтинг
  • Общая оценка:
    0
  • Цена / Качество:
    0
  • Сервис:
    0
Рекламный баннер 1
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Общая оценка
Цена / Качество
Сервис
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев

Отзывы

Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Общая оценка
Цена / Качество
Сервис
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев

Центр освіти дорослих в соцсетях